Po dvoch mesiacoch letných prázdnin sme sa opäť stretli v školských laviciach, aby sme s úsmevom na perách začali nový školský rok. Každý z nás sa naučí určite veľa nových vecí, zažije množstvo zábavy so spolužiakmi, ponorí sa do rozprávkového sveta kníh v našej školskej knižnici, naučí sa nové slová z anglického jazyka pomocou interaktívnych hier, vylúšti zaujímavé slovné úlohy či vytvorí nový pokus. 

Ako každý rok, aj tento rok pre vás máme prichystané novinky, no aj akcie, ktoré sa tešia všeobecnému záujmu a preto sa stali akýmisi stálicami v našom kalendári. Aj tento rok sa môžete tešiť na Polievkový festival, Vianočnú akadémiu, Miss Apple Pie, či špeciálny deň pre rodičov My Day. Čo sa týka noviniek, to sa nechajte prekvapiť, ale už teraz vám môžeme povedať, že budú určite stáť za to!

Všetkým našim žiakom prajeme do nového školského roka len to dobré, nech sa im darí, aby sa naučili veľa nového a popritom zažili veľa zaujímavého v súkromnom školskom klube detí, poobedných krúžkoch či na rôznych výletoch.

Váš Didacticus