Denník zo školy v prírode 🙂 

Deň prvý-PONDELOK: 

Prvý deň ubehol ako čistá pramenitá vodička v Tatranskom potôčiku. Po mini prieskume okolia a výdatnej večeri sme mali pár tanečných kreácií na parkete, tombolu so zaujímavými cenami a súťaže. Okúpaní a čistučkí už ležíme v posteli a sladko spinkáme. Pozdravujeme rodičov, bozkávame.

Deň druhý-UTOROK: 

Druhý deň: po rannej rozcvičke sme sa naraňajkovali a vybrali sa do Tatranskej Lomnice. Menší mali v programe vzdelávanie v múzeu a tí starší sa vrhli na nákupy. Otrieskali peňaženky z každej strany a spokojní sme sa mohli vrátiť späť na obed. Poobede nás čakalo športové vyžitie v podobe bazénu a loptových hier v telocvični. Večerný program odštartoval vedomostný kvíz a v závere sme si urobili mini karaoke show. Teraz už v kľude odfukujeme…

Deň tretí-STREDA: 

Aj keď dnešné ráno vyzeralo všelijako, uhrali sme to náhradným programom. Máme za sebou Olympijské hry ŠVOH2018 v tradičných letných športoch, ale aj v netradičných disciplínach ako napr. orientačný beh (posledných ešte čakáme  skok do hĺbky, skok do šírky, hod šabľou a vrh tieňom. Oficiálne vyhodnotenie nás čaká v piatok po raňajkách. Po večeri sme mali ešte divadelné výstupenia, kde deti mohli prejaviť svoju kreativitu. Stihli sme ešte pár súťaží a teraz sladko spíme.

Deň štvrtý-ŠTVRTOK: 

Posledný deň sme zvládli úplne úžasne. Štartovali sme z hotela po modrej značke a napojili sme sa na rázcestí na žltú značku. Dostali sme sa na Šalviový prameň, ktorý sme následne premenovali na Šályový prameň. Po niekoľkých prestávkach sme sa dostali na to naše Zelené pleso. Uvítal nás veľký chlpáč, ktorý rozveselil svojou prítomnosťou a múdrosťou snáď všetkých. Po obede a prestávke sme sa pobrali späť. Špinaví, spotení, ale šťastní a plní zážitkov sme už na izbe, balíme a snažíme sa poľudštiť  tešíme sa domov a pozdravujeme všetkých…ďakujeme za krásne počasie 

Deň piaty-PIATOK: 

Dnes nás hrial pri srdiečku pocit, že už ideme domov a budeme môcť vystískať svojich milujúcich rodičov. Po raňajkách sme dobalili posledné veci a odobrali sme sa na vyhodnotenie. Každý jeden si odniesol nejaký ten diplom (poniektorým trebalo aj zakladač) a maličkosť, ktorú si vybral z čarovného stola odmien. V autobuse nám to zbehlo veľmi rýchlo, lebo cesta späť je vždy kratšia a hlavne sme mali čas dospať nedospaté. Veríme, že si všetci našli aspoň niečo, čo sa im páčilo a že sa opäť stretneme o rok v našich čarokrásnych Tatrách, ktoré sa nám nikdy nezunujú, lebo nám pomáhajú očistiť si naše telo od všetkého toho zlého, čoho sa počas roka nadýchame. 

Fotky zo školy v prírode nájdete tu: 

dav